Beton Kırma Diyarbakır

betonkırma - Beton Kırma Diyarbakır

As Karot, Diyarbakır de beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Diyarbakır ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Diyarbakır ,beton kırım işi Diyarbakır,kiralık kırıcı
Diyarbakır, beton kırma makinaları Diyarbakır ,kiralık beton kırıcılar Diyarbakır,döşeme beton kırma Diyarbakır,perde beton kırımı Diyarbakır, kolon kırma Diyarbakır, döşeme kırımı Diyarbakır, merdiven kırma Diyarbakır, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Diyarbakır da beton delme ,beton kesimi Diyarbakır,beton kırma Diyarbakır ,bina güçlendirme Diyarbakır , kontrollü bina yıkımı Diyarbakır kimyasal dübel Diyarbakır , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Diyarbakır şehrindeyiz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
Tags: , , , , , ,